Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 10 éve nem használt hangfalat...

10 éve nem használt hangfalat meglehet javítani? Tovább lent képpel!

Figyelt kérdés
Szétszedtem a hangfalat, hogy megnézzem milyen állapotban van. Azt vettem észre, hogy a hangszóró anyaga lebomlott. Már egy érintéstől is szétesik. Membrán melletti részről van szó, de a képből szerintem tudjátok majd, hogy miről is beszélek. Alig használtuk. Vettünk annó másikat, és ez feledésbe merült. Gondoltam beizzítom ezt, de így nem merem. Szerintetek javítható,cserélhető ez a rész, vagy kuka? [link]
2014. máj. 12. 21:54
 1/6 Osynho ***** válasza:
100%
Javítható, újra kell peremezni. Sokat mondjuk nem érdemes vele foglalkozni. :/
2014. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy jövök ki olcsóbban? Ha veszek másikat vagy peremeztetem?
2014. máj. 12. 23:01
 3/6 Osynho ***** válasza:
Nem tudom ez milyen hangfal.
2014. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem költenék a peremezésére, hagynám a fenébe, nem ér annyit. A peremezés árából veszel másik szórót.
2014. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem az egész hangszóró bomlott el... :) Csak a membránszél/habszivacs perem.

Maga a perem 500...1000 Ft /db, ha van némi kézügyességed az sem kizárt, hogy magad megcsinálod (nekem elsőre sikerült, gond nélkül), különben meg ki kell fizetni a munkadíjat 2...4 ezer ft a pár sztem.

Gondold át, hogy konkréten ezek megérik-e a javíttatást.

2014. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megéri javítani, és akár még többért is eltudod adni!

Van róla a neten videó: picit régi, de nekem is segített (!): https://www.youtube.com/watch?v=T2M8i-ifJnk

2014. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!