Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bármelyik vezeték nélküli...

Bármelyik vezeték nélküli billentyűzet csatlakoztatható wifi-s tv-hez?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung F6500-as tv-m. Arra lennék kíváncsi, hogy csak a samsung által ajánlott billentyűzeteket ismeri a készülék vagy akármelyik, nem 10 ezer forintba kerüli billentyűzetet is?

2014. máj. 13. 13:02
 1/6 Tengor ***** válasza:
Elvileg bármelyik csatlakoztatható lenne, aztán persze lehet, hogy a Samsung szűri azokat a gyártókat, akik fizettek esetleg, hogy az övékkel "kicsit jobban" kompatibilis legyen. Amíg nem próbálod ki v. nem keresel rá konkrét típusra nem fog kiderülni.
2014. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen billentyűzetem, és a felesleges vásárlást szeretném megelőzni. De köszönöm a választ.
2014. máj. 13. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen szettet használok a Samsung Smart tévénkhez:

[link]


Úgy tudom, az LG-k csak a saját gyártmányúakat szeretik.

2014. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha találok ehhez hasonló típusú billentyűzetet meg is veszem. Köszönöm szépen, így legalább tudok egy konkrét típust. Legalább ez is fele annyiba kerül mint amit a samsung ajánl.
2014. máj. 13. 13:16
 5/6 L Norbert ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem lehet akármilyet használni legyen szó samsung vagy Lg tvről!
2014. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Apple manager válasza:
Fordítva működik e? Lenne egy samsung tvhez billentyűzet de pc-n használnám. ( bontatlan nem tudom kipróbálni )
2016. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!