Cs kedvelok kérdése:

Peugeot 307 gyári magnó kicserélése?

Figyelt kérdés
vettem egy sencor fejegységet újonnan, beletettem a kocsiba, működik is meg minden de amikor megkeresem a rádió csatornákat és elmentem, akkor el is menti, de amikor kiveszem az autóból a kulcsot, és kimegy a maradék áram az autóból akkor utána ha megint ráadom a gyújtást nem maradnak meg az elmentett rádió csatornák. Miért?
2014. máj. 14. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Feltételezem a memória kábel nincs bekötve.
2014. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és azt hogy lehet be kötni, mivel adtam az új fejegységhez átalakítót de nem kellet mert a gyári kábel jó volt hozzá.
2014. máj. 14. 08:37
 3/10 dirtboy ***** válasza:

Ha minden kábel be van kötve akkor a folyamatos 12Vos kábelt fel kell cserélni azzalba kábellel amin csak akkor van 12V ha a gyújtást rá adod.

Utána lesz memórája.

2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

megpróbáltam a kábelt kihúzni abból a műanyag csatlakozóból de nem tudtam.

Hogy lehet kihúzni belőle a kábelt?

2014. máj. 15. 12:08
 5/10 dirtboy ***** válasza:
sehogy,én át forrasztottam haver kocsijában
2014. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hogy forrasztotad át?
2014. máj. 15. 19:50
 7/10 A kérdező kommentje:
elvágtam a.piros meg.a.sarga kabelt osszekotottem , beakartam inditani a kocsit es kiment 2 biztositek
2014. máj. 16. 13:03
 8/10 dirtboy ***** válasza:

kimérted hogy biztos voltál benne hogy azokat a kábeleket vágtad el?


szakszerűen úgy kéne hogy elvágod,meg blankolod a kábel végeket,ráhúzol egy zsugorcsövet,össze sodrod vagy egymás mellet össze forrasztod /fenyőgyantát használhatsz,le tisztítja/,utána a zsugorcsövet meg rá melegíted a forrasztásra.

mind a két vezetéknél így és kész is.

2014. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

annyi hogy nekem.a.kocsiból alapból jön ki a csatlakozó és azt.dugom.a.fejegységbe, nem átalakitót.


És azon nem sárga meg nem piros az a kábel hanem más szinű.


az iso csatlakozot hogy kössem rá az autó csatlakozójára? mivel a fejegységel.adtak.iso csatlakozót de nem kellett mert a kocsiban alapból iso csatlakozás van.


amit adtam azon már.viszont piros meg sarga az a kábel amelyiket fel kell cserélnem.

2014. máj. 16. 16:12
 10/10 dirtboy ***** válasza:

ne a színeken variálj hanem mérd ki hogy melyikben van a folyamatos és melyikben a gyújtásos.


az iso csatlakozós problémádat nem értem,ha a gyárit be tudod dugni akkor dugd be,ha nem tudod akkor használd az átalakítódat amit kaptál.

2014. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!