Lehetséges-e 2.1 vagy 5.1 rendszerre vezérlésével vezérelni egy külön mélyládát ami kap saját erősítőt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 2.1 vagy egy 5.1 rendszert úgy megcsinálni hogy a gyári vezérléssel vezéreljem az egészet és még egy külön mélyládát (a gyári "mélyládát" lekötném). A mélyláda természetesen kap egy külön erősítőt.

Azzal vagyok problémában hogy a mélyet lehet szabályozni, csak azt nem tudom hogy ott a bemeneti jelet szabályozza vagy már a felerősítettet, mert a felerősített jelet nem vezethetem bele a másik erősítőbe... Valaki alakította át így? Nincs se 2.1 se 5.1 rendszerem, ezért nem tudok kísérletezni, de ha így lehetséges akkor viszont beruházok rá...



2014. máj. 16. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a hangfalszett passzív,ezt nem tudod megcsinálni.Ha pc-s hangfalat veszel,azok már körülbelül így vannak megcsinálva,saját hangerősazbályzóval. Ha házimozit,vagy sztereo hangfalakat,ahhoz erősítő kell. Ha erősítőt is veszel a két hangfalhoz,de MÉG kell egy sub erősítő is neked akkor a 2 erősítőt már össze tudod dugni elég egyszerűen,csak külön kell majd szabályozni a hangerőt. Viszont sub erősítő csak passzív subhoz kell. Aktív subon szokott lennki hanerőszabályzó,és az a bemeneti jelet erősíti,hogy a belső erősítője milyen hatásfokkal dolgozzon. Az erősítő fő hangerejét meg tudod...
2014. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!