Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen konzolt lehet/érdemes...

Milyen konzolt lehet/érdemes venni az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

17/F vagyok és még soha nem volt konzolom, de szeretném kipróbálni. Főleg haverokkal, vagy családdal szeretnék játszani, de persze nagyon szívesen játszanék single playerben is, ha már megvan. :)

A keretem viszonylag kicsi, tekintve hogy gyakorlatilag csak kipróbálom a konzolok adta lehetőségeket. Nagyjából max 40 ezerre gondoltam.

Milyen konzolt lenne érdemes venni? PS3, PS2, Xbox 360 és Wii közt vacillálok, de nem tudok dönteni.

Ha már kiválasztottam hogy mit szeretnék megvenni akkor hol lehet legolcsóbban hozzájutni?



2014. máj. 20. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél használtan xbox 360-at... Van már 20.000-ért kontroller nélkül, kontrollerrel kb. 40.000 alatt vagy;)

A ps2 sem rossz, csak az régebbi

2014. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

online élmény, ücsörgés: xbox

offline+online élmény, mozgás, buli: wii

2014. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, ha érdekel nekem van boxom, gyári rengeteg játékkal. Ha gondolod megbeszéljük.
2014. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Xboxon is lehet offline játszani, csak mondom
2014. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Wii.
2014. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vagra Ádám ***** válasza:
xBoxon, ha multizni akarsz akkor kell xbox live gold, ami szerintem lehúzás, tehát ps3.
2014. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Nami the Tidecaller válasza:
PS2/Wii,a többit szerintem nem tudod kihozni 40 ezer alá.
2014. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Krisipoke ***** válasza:

Attól függ, milyen játékokat szeretsz. Wiire van egyébként a legtöbb exkluzív (ami mondjuk Xboxra van, és híres/jó, az általában PS-re és PC-re is van).

Mindenesetre én a Wii-t csak ajánlani tudom, ha nem feltétlenül csak az ilyen nagyon felnőttesnek tűnni próbáló játékokat szereted (értsd: világháborús lövöldözős vagy foci vagy sima autóverseny). Bár ilyesmi játékok is előfordulnak rá.

Pár játék, ami szerintem fantasztikus élmény, mindenképp érdemes beszerezni, ha Wii-t választasz:

Super Smash. Bros Brawl - A Nintendo nagy figuráinak (Mario, Pikachu, Link, Kirby, és még 35 másik) verekedős játéka, amibe sokkal könnyebb beleszokni, mint a Street Fighterbe és társaiba. Rengeteg pálya, karakter, tárgy, fantasztikus többjátékos élmény, ráadásul tartalmaz egy kb. 20 órás sztori módot is.

Mario Kart Wii - Szintén nagyon szórakoztató versenyzős játék ötletes pályákkal, főleg sokan szórakoztató ez is.

Donkey Kong Country Returns - 2D platformer (oldalnézetes ugrálós), bár annak kicsit az újragondolása: nagyon ötletes pályák, nehéz szituációk, jó zene, stb.

Kirby's Adventure Wii - Szintén 2D platformer. Ebben a szuperaranyos hangvételű, ám komoly kivitelezésű játékban a főszereplő, Kirby az ellenségeinek kb. 25 különböző képességét tudja ellopni (pl. tűz, jég, víz, kő, madár, nindzsa, stb), és ezekkel tud a legkülönbözőbb féle harci mozdulatokat bevetni mások ellen.

Super Mario Galaxy - 3D platformer, azaz minden irányba mozoghatunk; Mario-t különböző galaxisok különböző gravitációjú pályáűin irányíthatjuk. Gyönyörű kivitelezés, érdekes pályák, szórakoztató játékmenet; 2007-ben sok forrás az addigi legjobb játéknak kiáltotta ki valaha.

Super Mario Galaxy 2 - Ezzel ugyan nem játszottam, de kb. mindenki azt mondja, hogy olyan, mint az első, sőt, talán sok dologban még jobb is annál.

WarioWare: Smooth Moves - Különböző minijátékokat kell a Wiimote segítségével lejátszani. Nagyon szórakoztató, főleg, hogy midnig pár másodperc alatt kell kitalálnod, hogy miről is van szó. A multiplayer része a legjobb.

The Legend of Zelda: Twilight Princess - Akció-kaland játék egy fantasy világban, nem véletlenül van a világ legjobb játéksortozatai között a Zelda.

The Legend of Zelda: Skyward Sword - A Zelda egyik legújabb része, hasonló stílusú, mégis teljesen más kalandot kínál, azonban kell hozzá a Wii Remote Plus kiegészítő.


És még pár játékról röviden, mert nem akarok itt a végtelenségig beszélni:


Metroid Prime 3 - Idegen bolygón játszódó kaland-FPS.

Fire Emblem: Radiant Dawn - körökte osztott stratégiai játék

Beat the Beat: Rhythm Paradise - Különböző minijátékokat kell zenére/ritmusra teljesíteni, ha ráérzel az ízére, fantasztikus élmény.

Resident Evil 4 Wii Edition - Az egyik leghíresebb és legelismertebb horrorjáték.

Super Paper Mario - egyszerre platformer és RPG, ahol a 2D sík és a 3D világ között kell váltogatni

No More Heroes - kicsit humorosabb hangvételű, ám realisztikusabb játék, ahol te vagy a 10. legjobb bérgyilkos, és meg kell ölnöd a nálad jobbakat, hogy te legyél az első. Persze mindenkinek más a különlegessége. kicsit GTA-szerű bizonyos szempontból.



És ne felejtsük el, hogy letölthetőek egyéb játékok is, plusz régi címek, ráadásul megfelelő controllerrel az eggyel korábbi gép, a Gamecube címeit is képes lejátszani, ahol olyan gyöngyszemek vannak, hogy Super Smash Bros. Melee, Mario Kart Double Dash, Super Mario Sunshine, Paper Mario: The Thousand Year Door, Luigi's Mansion, Eternal Darkness, stb.

2014. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az egébként nem problémás hogy megszűnt a multiplayer támogatás a sima Wii-re május 20-án?
2014. máj. 22. 23:17
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az egyébként nem problémás hogy megszűnt a multiplayer támogatás a sima Wii-re május 20-án?
2014. máj. 22. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!