Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Skype kapcsán volt már valakin...

Skype kapcsán volt már valakinek olyan problémája hogy mikor folyamatosan beszélt akkor a másik félnél a saját hangja elhalkult és nem lehetett rendesen hallani egymást?

Figyelt kérdés
Mert nállam ez a szitu, ráadásúl a laptopom beépített milrofonja nem működik rendesen, vettem egy fülest amin van mikrofon és régen jól működött de újra lett rakva a gépem és most a fent felsorolt problémák lépnek fel. Próbáltam másik mikrofonnal is, de ugyan olyan volt. Valaki tud rá megoldást?? A gépem acer espire e-1 531g ha esetleg kell hozzá

2014. máj. 20. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézed milyen hangkártya van benne és frissíted a driverét. Vagy a telepítőlemezről felrakod újra a régi drivert.
2014. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötletnek tűnik, ki fogom próbálni, köszi a segítséget :)
2014. máj. 21. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Helló! Sikerült megoldani? Nekem is ilyen problémám van, szintén acer laptoppal. :)
2014. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen jó lett hála a jó istennek :))
2014. máj. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!