Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-m van...

Samsung Galaxy Ace-m van tegnap kaptam, és olyan problémám lenne, hogy látja rendesen az itthoni routeremet, rámegyek a kapcsolódásra és kiirja hogy kapcsolódás. Hitelesítés. és szétkapcsolva és folyamatosan ugrál ezek között. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán lent a wi fi hálózatoknál meg egyszer azt irja hogy megjegyezve WPA/WPa2 PSK segítségével biztosítva egyszer meg azt hogy Kikapcsolva WPA WPA2 PSK segítségével biztosítva. Mit csináljak? Légyszíves segítsetek emrt ha rossz a készülék még visszavihetem.

2012. ápr. 7. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire van messze a telefon a routertől?
2012. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ha sz*r a routered akkor próbáld közelebbről, de amúgy valószinű hogy nem az a baj, mert még az utcáról is kéne fognia a jelet. a wifit meg ne a asztalról próbáld bekapcsolni hanem a beállítások-vezetéknélküli hálózatok-wifi beállításai és ott kapcsold be várj egy kicsit míg észleli a routert, válaszd ki és elvileg jókéne lennie. ha nem jelszavas a routered.
2012. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inditsd újra a routert.

Húzd ki és dugd vissza,van néhány router ami így frissiti magát.

2012. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tobb fajta tipusu router.jel van b/n/g/a ha a wifid a telefonba mondjuk csak a b g es az n t veszi es a routered az a tipust sugarozza akkor nem tud ra csatlakozni
2012. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vidd be a boltba, ahol vetted és ott kérdezd meg, mit tudnak tanácsolni. Addig járj utána, amíg nem tudják a megoldást.

Nekem is ilyen problémám van. Nem tudok csatlakozni a saját Routerem-hez.


Okoskák! Nem a távolsággal van baj, hanem a hitelesítéssel.

Kérdező ha értesz a Router beállításhoz, akkor módosíthatod.


Én próbáltam 2 féle lehetőséggel:


"Pre-shared Key" módban beírva a jelszót nem tud csatlakozni.


"802.1X" módban nem kér jelszót és azt írja: "EAP hitelesítés szükséges"

2012. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld így, leírom nálam hogyan sikerült:


Menj be a Router beállításába! (IP címmel a böngészőbe)


A titkosítást kell átállítani WEP módban a routeren. A Mac Adresst kikapcsolni. A jelszót pedig elmenteni a telefon Wlan kapcsolat beállításában, hogy ne kérje. Fontos az is, ha 128 bites a titkosítás és hexadecimális akkor a telefon Wlan tulajdonságokban is ilyennek kell lenni.

Nálam Nokia 5800-án működik.

2012. ápr. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van,csak azzal a különbséggel,hogy sokáig volt rajta wifi és egyszer csak kiírta hogy szétkapcsolva.Más telókal simán csatlakozok.Akkor most mi van?Biztos nem a router a hibás.Más hálózatra sem csatlakozik.
2014. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!