Mire érdemes figyelni tv vásárlásnál, ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Samsungot vagy LG-t szeretnék venni és max 150 ezer-ig. Próbáltam utánajárni a dolgoknak, de teljesen elvagyok veszve. Még azt se tudom, hogy aktív vagy passzív szemüveges legyen-e, mert annyira megoszlanak a vélemények. Aki ért hozzá, tudna segíteni?
2014. máj. 22. 20:27
 1/2 Katoonene ***** válasza:
100%

Mivel nem jött szakértői válasz, válaszolok én.

Képátlót nem írtál, de 3D igényed van, így 42-ből indulok ki (106 cm)


Én a passzív mellett köteleztem el magam, de legalább ugyanannyira a másikra esküsznek. Véleményem szerint a passzív szemüveg akkuja nem fog tönkremenni, mivel nincs.


Több Lg is van a környezetemben, a 200 ezres képe nem szebb annyival, sőt én átlagfelhasználó nem is látok különbséget. A LG 42LA740S-ről beszélek, 800 Hz, kissé gyorsabb a smart funkciója, mint annak, amit ajánlok, de lényegében használhatatlan mindkettőnek:)


LG 42LA620S: bőven a kereted alatt van, igaz, ez csak 200 Hz-cel rendelkezik, de ugyanolyan 3D képet ad (a filmen múlik)


LG 42LA660S: ha rádobsz egy húszast, megkapod ugyanazt a televíziót 400 Hz-cel.


De véleményem szerint ideális választás lenne a 620s, nem fogsz észrevenni semmit, ha olyan beálítottságú vagy, 5-6 év múlva úgy is újat akarsz majd venni, és akkor a 740s is "ósdi" lesz a fullhd-val és a 800 Hz-cel, de kevesebbet buksz.


Sok sikert, laikus felhasználó

2014. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!