Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meiknek van több jövője az...

Dávid.55. kérdése:

Meiknek van több jövője az xbox360 nak vagy a ps 3 nak?

Figyelt kérdés
eröteljesen gondolkozok meiket vegyem meg de nem tudom meik él továbbb meikre jön ki több játék ?mármint ne az legyen hogy meg veszem és 2-3 év után ne legyen rá játék ? meikre lesznek ujab és ujabb játékok? helyes írásért bocsi!?
2014. máj. 25. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincs jövője.
2014. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tengor ***** válasza:

Ezt nem értem. Ha tudod h vacak az írásod, akkor miért nem ellenőrizteted le a géppel! Áááh...

Ahogy #1 írta egyiknek sincs már jövője. Valszeg mindkét konzolra még 1-2 évig jönnek ki játékok, Fifa talán tovább is, de kb ennyi. Ellenben ha most veszel, akkor a már meglévő játékokkal elég jól el tudsz játszani mindkét konzolon. Bár a multi szép lassan mindkettőn meghal.

Ezen szempont alapján nem fogsz tudni konzolt választani.

2014. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mit jelent a MEIK? nincs is ilyen szó...
2014. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pedig ez a két konzol már 7-8 éves, és már itt a PS4 és Xbone is, még 1-2 évig azért foglalkoznak vele, jön ki rá játék, de te sem gondolhatod komolyan, hogy 10 év után is még jöjjön ki rá játék.


Szóval 1-2 évig mindkettő jó.

2014. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek és az írásal nem szeretek tul sok időt tölteni ezért ahogy esik ugy pufan :D
2014. máj. 25. 09:44
 6/14 Tengor ***** válasza:
#5, ne csodálkozz, ha a válaszolók sem töltenek sok időt (0) a válasszal.
2014. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem erről az a South Park rész jut eszembe, amiben az XBoxosok és a PSesek háborúztak egymással.

A kérdésedre meg nem tudok válaszolni, mivel nem élek ilyenekkel, inkább hasznosabb dolgokra fordítom az időmet (mondjuk a barátaimmal beszélgetek, olvasok, tanulok).

2014. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tengor ***** válasza:
#7, szomorú életed lehet, ha a játékot nem tartod hasznosnak. Amíg az ember módjával csinálja (mint minden mást), addig lehet hasznos. Pl 8-10 óra meló után jobb agyatlanul lövöldözni, hentelni, mert sokkal többet nem fogad be az agy már...
2014. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nincs szomorú életem, szimplán nem tudnak lekötni az efféle játékok. Telefonon szoktam szókeresőzni, fruit ninjázni, mahjongozni meg pár egyszerűbb játékkal szórakozni, de nem ebből áll az egész napom.
2014. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Előző vagyok: még azt hozzátenném, hogy én sokkal többre tartok egy jó baráti beszélgetést vagy egy jó könyvet a játékoknál. Nagyon fáradtnak kell lennem, hogy csak játszam.
2014. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!