Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meiknek van több jövője az...

Dávid.55. kérdése:

Meiknek van több jövője az xbox360 nak vagy a ps 3 nak?

Figyelt kérdés
eröteljesen gondolkozok meiket vegyem meg de nem tudom meik él továbbb meikre jön ki több játék ?mármint ne az legyen hogy meg veszem és 2-3 év után ne legyen rá játék ? meikre lesznek ujab és ujabb játékok? helyes írásért bocsi!?
2014. máj. 25. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem pont forditva,

Nincs vagy csak keves baratom van. Sálálá *-*

2014. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Temara kiterve haaat... sztem meg lesz egy ideig. Csak nem fognak egyszerre tobb ezer emberrel kiszurni...
2014. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tengor ***** válasza:
#12, a cég érdeke a fejlődés. Ha a régi konzol már kitermelte a tervezett profitot, akkor egyre erőszakosabban fogják terelni a népet az új felé. Ha ez azzal jár, hogy ki kell szúrni a jó néppel, akkor megteszik.
2014. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az lehet, de 150 -ert itt Magyarorszagon nem sok ember fog venni konzolt ahol ehberert futkaroznak az emberek. Az szep lesz igazabol el sem tudom kepzelni sok COD fan mit fog kezdeni magaval, lehet eleg nagy trauma lesz nekik ...:s
2014. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!