Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360 FAT 120GB mennyit érhet?

XBOX360 FAT 120GB mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Nos, a kérdés adott. Egy ismerősöm árulja a konzolját, lehet hogy megvenném, de nem vagyok benne biztos, hogy megér annyit, amennyit kér érte.


Maga a csomag amit árul

-Xbox360 Elite 2009-es, Jasper alaplapos 120GB-os

-2db kontroller (az egyik kicsit viseltes, de még használható)

-2db akkumulátor a kontrollerekhez és ehhez egy vezetékes töltő, mellyel mind a kettőt lehet tölteni egy időben

-a gép RGH-s és flashelve is van


Szerintetek ez így egyben megér 43.000 Ft-ot?



2014. máj. 25. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy ér. Annyiért új Slim-E -t kapsz már. Hiába az RGH és Flash... Mondjuk én nem is vennék nyitott boxot.
2014. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak azon nem lenne RGH és flash, ami külön nem olcsó mulatság.


Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy új játékokat vegyek, ezért kellene minimum RGH-s gép.


És 1 joy-al akksik és töltő nélkül 35-öt esetleg megér?

2014. máj. 25. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd ki hátha elviszik, én mondjuk 360ból csak hibásat szoktam venni rrod, ami még nem volt felnyitva, és ha szerencsém van 10k ből van egy jó gépem, amit feljavítok. RGH sem drága dolog, ha magadnak csinálod, flashről nem is beszélve.
2014. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!