Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Xbox360 arade hoz szereztem...

Xbox360 arade hoz szereztem egy 120Gb os Hdd de abbólcsak 106gb ot ismer fel ez mért lehet a maradék 14 Gb hol van?

Figyelt kérdés

Nehezen be szereztem az arade hoz 120Gb os Hdd amitmár nem árulnak a videojáték boltok mivel márcsaka slimes Hdd vannak forgalomban de használtam találtam a régi arcad hoz 120Gb os Hdd,de mikor a géphez csatlakozatatam nem ismerte fel minda 120 Gb ot abbólcsak 106Gb ot a maradék 14 Gb al milehet?

És az mért lehet hogy mikor a 120gb os Hdd rá csatlakoztatam a géphez akkor uj profilt kelett csináljak neki előtte 20 Gb os volt rajta és azta profilt már nem látta a 120 as on,mikor az uj profilt megcsináltam akkoregy fehét-szürke fiut vagyis az avatart nem tudtam felöltöztetni kedvem szerint ,ha arra a menüre mentem nem engede be oda miotta a 120 as a gépen van ezzis mért lehet?


2013. jún. 18. 00:39
 1/1 anonim válasza:

az a 14gb kell az alapoknak

pl. telómba 8gb kártya van de csak 7.5 gb ismer fel

2013. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!