Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akarok venni egy Technika 102...

Akarok venni egy Technika 102 centi képátmérőjű tv-t, megérné, új árban 80ezer ft-ért?

Figyelt kérdés

Jók ezek a tv vagy nem éri megvenni?

Van egy másik is, szintén Technika tv, 51 centi átmérő,és új ára 30 ezer ft.

Melyik érné meg, vagy egyáltalán ugyanannyit bírna mint más tv?

Legalább 10 évig nem akarok venni másikat, és újat akarok, de olcsón.



#technika #TV #milyentv
2014. máj. 28. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a TV-k nem túl jók, de akár még meg is érheti megvenni. Lehet vele szerencséd, de a 10 év még jó készüléknél is sok kicsit.


Attól függ mire szeretnéd használni? Ha csak simán TV-zésre, amint azt már fentebb említettem, akár még jó is lehet. De azt azért nem árt tudni, hogy szinte semmi terméktámogatás, elavult technológia, bizonytalan szervizháttér.


Azt hiszem Törökországban szerelik, samsung, LG panelokkal. Persze értelem szerűen nem a legújabbakkal:) A tescoban most az 50 colos 120ezer. Akkor már azt vedd meg, élvezd a méretet:))

2014. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vettem a 120 ezres 50"-os tévéből az öcsémmel, ami azt jelenti hogy 2 Db van otthon. Őszintén? Az öcsémé hibátlan az enyém 2 hét után nem kapcsolt be, kicserélték, azóta minden happy! Azért nem kértem vissza az árát mert fasza menüje van, 500Gb-os winyómról mindent lejátszik (HD,AVI) és a méret.... Kiváló képe van, 2 év garancia. Ha meg LG és Samsung alkatrészekből áll akkor meg miről beszélünk? Bár a tecsóba utána érdeklődtem és ez évbe az LG-ből rengeteget vittek vissza, ezt a munkalapokból határoztam meg.
2014. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!