Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autó hangrendszer minél jobb...

Autó hangrendszer minél jobb összepárosítása?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg van egy roadstar RU-400RD + 2x 13cm-es gyári elsők és két sal bxc-1615 van a hátsó kalaptartóba. Nem szól annyira rosszul... de többet szeretnék... :) Rászánnék egy 50 000-et...


Két megoldáson gondolkodom...

1, JVC kd-x30 + ALPINE SPG-69C3 + előre valami 13-as ALPINE


2, a két sal bxc1615-re vennék erősítőt + rádió és valami elsők


3, ha tudtok jobb felhozatalt kérlek osszátok meg, vagy van valami jó összeállításotok, ami szól, szívesen meghallgatom


Ha tudtok segítsetek ki, hogy előre milyet ajánlanátok 15k körül... meg, hogy melyik összeállítás lenne jobb...

köszönöm előre is, már két napja ezzel alszok :D a kereséssel, de úgy érzem, egyre jobban csak belekeveredtem :D



2014. máj. 29. 15:06
 1/7 dirtboy ***** válasza:

kalaptartóból a hangszórót kösd ki

a sal márkát felejtsd el


előre 16,5cm es nem fér be?

2014. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát az a igazság, hogy per pillanat nem...

semmi se lehetetlen (bővíteni lehetne), de bele kéne nyúlni a műanyagba is és félek, hogy nem sikerülne, annyira barkácsolásban nem vagyok otthon...

2014. máj. 29. 21:29
 3/7 dirtboy ***** válasza:

írd már le az autód típusát mert meg nézném azt az ajtót.

szerintem te a panelra gondolsz rajta de ahhoz nem hiszem hogy hozzá kéne nyúlni,a belső lemez számít.

2014. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
skoda felicia :)
2014. máj. 29. 21:44
 5/7 dirtboy ***** válasza:

egy képet sem találtam az ajtó belső lemez kialakításáról,így nem tudom meg mondani hogy be lehetne e tenni könnyen egy 16os vagy sem.

13asból kicx stc 5.2 mehet,az akkor tuti be fér

2014. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


találni találtam megoldást, legalábbis én erre gondoltam:

[link]

2014. máj. 31. 09:05
 7/7 dirtboy ***** válasza:

Ha elég ügyes vagy hozzá akkor hajrá bár én nem így csinálnám hanem úgy hogy kicsit felfelé legyen a hangszóró.


A magas is nekem úgy van belőve hogy a jobb vállamra néznek.

2014. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!