Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót ajánlanáto...

Milyen fülhallgatót ajánlanátok? Sony MDR-EX50 vagy Sony MDR-EX37BB? 5000 gt-ig

Figyelt kérdés
A Sony MDR-EX37BB egy ezressel olcsóbb, paramétereit tekintve jobb is, viszont kevés tesztben jelenik meg, a másikat viszont rengeteg helyen ajánlják... A harmadik lehetőség egy Pioneer SE-CL711. Ez néz ki a legjobban, árban a kettő között van adatai alapján viszont a legbénább. Valaki tapasztalatok? Főleg az ex 37-essel?

2014. máj. 29. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló.

Én fülhallgatóban ajánlanék a4tech mk660-at iszonyat olcsó. Én 1000 Ft-ért beszereztem. Újonnan, boltból és szépen szól. Mély, magas minden a helyén van. Hidd el van viszonyítási alapom szóval hallottam már rossz fülhallgatót.

Bocsi ha esetleg nem hasznos a válaszom, de a közeli boltokban szerintem keress A4Tech MK-660-at.

Egy év garancia is van rá.

Fülhallgatót amikor én kerestem akkor nem akartam sokat költeni, mert ott van a fejhallgatóm Maxell retro DJ csak porosodik...

Kinézetet annyira nem érdemes nézni egy fülesben, mert láttam már nagyon szép fejhallgatót és egyből le is vettem a fejemről mikor meghallottam, hogy hogy szól...

2014. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de elég kényes vagyok erre ( na jó nem eléggé, mert akkor még többet költenék rá) nekem pioneer volt eddig, egy olcsóbb fajta, azt sem szerettem, de a sony ami volt régen az jobb volt
2014. máj. 30. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik típus más minőséget képvisel,de ha találsz A4tech Mk660-at a környéken akkor mindenképpen azt vedd meg.

De ha mindenképpen a 3 közül kell választani akkor az ex50-es, de nem hinném, hogy jobb lenne az A4Tech-től.

Lehet engem szidni nyugodtan, de tudom, hogy mit írok.

Ma kb 100 ember ült körülöttem kicsi hangerőn csak a zenét hallottam és körülöttem lévőket nem. Szóval nagyon szép zajszűrése van. Másrészt alapból kapunk hozzá egy kis tasakot amibe szépen tárolni is tudjuk. És aranyozott jack csatlakozója van ami sokat jelent.

2014. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnéztem e-digitalon, meg árukeresőn, már nem forgalmazzák, de hátha valamelyik hipermarketben... köszi még egyszer! :)
2014. máj. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!