Samsung LE-26R72B LCD TV csatorna beállítási gondok?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy TV-t. A kábelt átdugtam a régi TV-ből, de a viasaton kívül semmit sem talál meg. Most 100 csatornán keresztül csak ez van. Próbáltam már mindenféle mhz-re állítani, C-re meg S-re is, de semmi. Automatikus keresésnél sem talál semmit. Mi lehet a probléma? :/

2014. máj. 30. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok függ a kábel tv szolgáltatásodtól...

Lehet azért nem találsz csatornát C meg S mert a C digitális kábel,az S szatellit(parapolás) vétel.Ha normál analóg hangoláson sem talál csatornát a készülék-MHz állítgatás nélkül-akkor a kábellel és/vagy a csatlakozóval van gond.

2014. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyet még nem találtam, hogy normál analóg hangolás. :/ Egyből a C-n keres.
2014. máj. 30. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálj végig egy teljes beállítást.

A távirányítón bal oldalon a "0" alatt tv gomb-utána menü-plug&play-jelszó 0000-és végig a beállításvarázslón...

Jelezd hogy változott-e valami.

2014. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 homo ludensz ***** válasza:
A beállításoknál azzal kezdi hogy a vétel formája vagy fajtája. Bejelölöd a kábelt. Akkor az jön hogy digitálison vagy analógon keressen.Amit bejelölsz azon fog keresni.Nem írtad hogy milyen a tv. Led, de abban is van ami többet tud míg más kevesebbet.Az automata hangolásokat próbálgasd és ne mindenféle mhz-eket mert a gyári beállításokat elhangolod.
2014. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
inkább lefotózom, hogy miket ad ki...
2014. máj. 30. 10:57
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha ez segít városi Tv-nk van, nem UPC vagy ilyesmi. És koax kábel van bedugva. Nem kér kódot a plug an play-nél, és bármit csinálok C-n keres. Lehet AV-ra kellene állítani? De azt meg nem engedi...



[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 30. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha végig futtattad a beállításokat Magyarországot válaszd ki a hangoláskor.

...itt van több csatorna is nem csak viasat...?!?!?!?

2014. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Magyarországot csak nyelvnél ad ki, amúgy meg Belgium, Németország, Kelet Európa meg Egyéb...


Persze, a másik tv-be átdugom és megy minden csatorna.

2014. máj. 30. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Válaszd Németországot a hangolásnál.

2014. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már úgy is próbáltam. Már nagyon elegem van ebből a szarból :"D
2014. máj. 30. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!