A note book-omat gyárilag vissza állítottam, mert tele volt reklámmal és lassú volt. Viszont amikor rá megyek az internetre, akkor nem enged csatlakozni a hálózathoz, hanem csak tölt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

#internet #notebook #laptop #Hálózati hibák
2014. máj. 30. 19:22
 1/2 vid82 válasza:

Router van vagy nincs? Ha mondjuk nincs router hanem csak egy szolgáltató által biztosított modem, akkor lehet hogy létre kell hozni egy PPPoE kapcsolatot a szolgáltató által biztosított felhaználó név és jelszó párossal. Dinamikus IP esetén ha bedugod a kábelt működni kell. Persze vannak más esetek is.

Milyen szolgáltató van?

2014. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen van router és t-home-osok vagyunk. Bocsi, de nem nagyon értem, hogy mit írtál, nem vagyok nagy informatikus:/
2014. máj. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!