Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erre minek van tényleg szükség?

Erre minek van tényleg szükség?

Figyelt kérdés

[link]


Hajlíthatós tv. Én még azt sem tudom, hogy az okostelefon a világon van. Mert ilyen okos, meg modern dolgokkal nem foglalkozom.



2014. máj. 30. 19:52
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ha logikusan bele gondolsz akkor azért jó mert egy pontból nézve egy nagy képátlós tv a képernyőn szélei már nem velünk szemben lesz, így a fényerőt és a színeket kicsit fakóbbak látjuk szélen.

ezzel a hajlítással ezt ki küszöbölik,így mindenhol egyformák a színárnyalatok.


egyébként baromságnak tartom mert lényegében egy főnek jó rajta tv-zni és minidig szembe kell vele lenni hogy jó legyen.

nekem ez több hátránynak számít mint amennyi az előnye így akkor sem vennék ilyen tv-t ha milliárdos lennék.

2014. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az egy videó mindent elmagyaráz:

https://www.youtube.com/watch?v=2XvDb37qIdg

2014. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon hasznos kis újítás ez, én is ilyet veszek
2014. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, volt a lapos tv (Led) megvették az emberek, most már van ez a görbe tv, most már az kell, két hónap mulva jön a beszélő tv, az is kell.


Rengeteg pénzt kidobnak az emberek.

2014. máj. 30. 21:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Az embereknek nem j már a lapos tv, most már a legjobb kell, jól kiképzi az embereket a média, reklámban és műsorokban is.
2014. máj. 30. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:

válts lépést.


nekem például LG flexem van, hajlítot kijelzőjű okosteló...baromi jó, nem cserélném vissza sík képernyőre...


egyébként így vagyunk(téged kivéve)az új total no frost hűtőkkel, smart tv-kkel, baromi okos autóinkkal,stb...


nagyon helyes, hogy ilyen dolgokkal nem foglalkozol...nemsokára pénzért mutogatni fognak. remélem nincs gyereked. család mit szól? szintén elutasító?

2014. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!