Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mely tabletek léteznek egyszer...

Leto777 kérdése:

Mely tabletek léteznek egyszerre billentyűzetesek és érintőceruzával is kompatibilisek? Még elérhető áron (50-90 ezer között).

Figyelt kérdés
Néztem a Goclevernek a billentyűzetes változatait, elég szimpatikusnak tűnik az Orion 102, viszont nem túl ismert, így nem találok róla véleményeket. A Goclever mellett néztem az Asus t100-t is, de azt egyik hozzáértő ismerősöm leszavazta, mondván a Windows 8.1 szerinte nem tabletre való. Szerintetek? Illetve más ötletek?

2014. jún. 1. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően, minden mai tablet használható speciális érintő ceruza (kapacitív felületre gyártott) és opcionális vezeték nélküli billentyűzet úgyhogy nem is igazán értem mi alapján szűkíted a kört. Ez nem tablet függő.


És igen a winfos nem tabletre való egyenlőre...

2014. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor azt mondja, hogy ha veszek egy tabletet, ahhoz mindenféleképpen találok érintő ceruzát? ( egyébként egyetemista vagyok és füzet helyett használnám a tabletet, jegyzetelésre, ezért lenne jó, ha lenne hozzá billentyűzet és ceruza is, ha jegyzetelnék + ábrát is rajzolnék. ) Laptopom van, csak nagyobb, azt nem szeretem hurcibálni,mert nehéz. Emiatt, ha már tudok tanulni a jegyzeteimből, csak levenném a billentyűzetet és úgy tanulnék a tabletről. Önnek mi a véleménye? Milyen tabletet ajánl?
2014. jún. 1. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye a kapacitiv képernyő lényege, hogy az érintő eszköz nem fizikai nyomást fejt ki (ellenben a rezisztivvel), hanem vezető, mint az ember ujja. Tehát egy olyan ceruza kell, amit kapacitív eszközhöz gyártottak és az lényegében bármilyen kapacitív képernyőhöz jó lesz, legyen az táblagép vagy űrsikló fedélzeti komputere.
2014. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ár érték arányban amúgy a Nexusokat ajánlom. Felső kategóriás gépek középkategóriás áron. Maximális támogatottság perifériákban is. Azt kell eldönteni, hogy kell-e 3G vagy elég a Wifi.

[link]

2014. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Mindenféleképpen androidost akarok, mert az S3-amon is jól fut, legalábbis nekem nincs gondom vele. Én inkább nagyobb tabletekre vágyom, 9-10 colosra, de látom a nexusbol is van 10 colos is, utána fogok még járni! Köszönöm még egyszer :)

2014. jún. 2. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!