Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régebbi Samsung TV-m...

Van egy régebbi Samsung TV-m kb 2009-es, és most csak analóg jeleket fog, de van rajta egy ilyen gomb : "TV/DTV" és ha megnyomom azt írja hogy nincs csatorna, mit kell beállítani?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kábeles más ügy miatt , és említettem neki a problémám , azt mondta hogy állítsam be az országot magyarra , és nem lesz gond , de nincs magyar , csak egyéb , meg még pár ország , és végig néztem az összes országgal a keresést , de semelyik sem talált csatornát , hogyan kelhet megcsinálni ?
2014. jún. 4. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kábel tv szolgáltatód szolgáltat digitális csomagot számodra?

2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van valamilyen szolgáltatód?
2014. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szolgáltat a kábeles szolgáltatóm digitális csatornákat , van a házban újabb TV és ott automatán a digitális csatornák jönnek be , csak ezen a tv-n nem tudom hogy hogyan kell beállítani.
2014. jún. 4. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tv pontos típusa és a szolgáltatód csomag neve-írd meg légyszíves.

2014. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

samsung le37a336j1d a TV

A szolgáltató pedig Szélmalom kábelTV , és a díjcsomagot nem tudom , de ha jól emlékszem az alapban vagyunk

2014. jún. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!