Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés

Házilag éri meg jobban mélyládát építeni vagy inkább vegyek egy gyárit? Igényem: egy olyat szeretnék ami erőteljesen adja a mélyet

Ha házilag akkor milyen mélynyomó kerüljön bele?



2014. jún. 8. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá a kellő felszerelésed és tudásod, akkor akár olcsóbban is kijöhet mint egy bolti. Ha viszont ezek hiányoznak, olcsóbb és egyszerűbb megvenni a gyárit, de ha szeretsz barkácsolni, érdemes lehet belefogni, a tapasztalatszerzés miatt. Ha úgy gondolod nekiállsz, szívesen ajánlok hangszórót ha megmondod hova kell. Pl. 20nm szoba, vagy autó,... Addig is ajánlom figyelmedbe Wolkens, Subvoice és Ptesza weboldalát.
2014. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen szeretek barkácsolni, szívesen megcsinálnám itthon, szobába szeretnék valami ütős mélynyomót. Tényleg egy igazi "vadállat" mélyet akarok :) 2x250w os hangfalakhoz szeretném egyébként.
2014. jún. 10. 21:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen hangszórót ajánlanál?
2014. jún. 11. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs, nem jelöltem be az értesítést. Az a 250W-os hangfal milyen? Érzékenysége, esetleg pontos típus? Mert a terhelhetőségéből nem lehet sokat megtudni. Milyen felhasználásra lenne, autó, buli vagy zenehallgatás? Egyenlőre tudom ajánlani a H2000 (hangszoro.net) és JBL autós hangszórókat. És NE terhelhetőség alapján válassz! Bár kicsit sok kérdést tettem fel, de ha válaszolsz rájuk tudok mondani konkrét hangszórót.
2014. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs még egyszer, most látom szobai használatra lesz.
2014. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Összeírtam a lényegesebb dolgokat:

Impedancia: 8 Ω

Frekvenciatartomány: 50 - 4000 Hz

Rezonancia: 53 Hz

Hangnyomás: 98 dB

2014. jún. 12. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ez egy komolyabb PA hangszóró. Akkor nézz szét az Eminence hangszórók között, az LF azaz Low Frequency végződésűeket ajánlom. Minél nagyobb a membránfelület, annál jobb subot várhatsz, csak a pénztárcád szab határt! :-)
2014. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy pl. ezek, bár kicsit borsos az áruk:

[link]

[link]


Ha kell, segítek ládát tervezni hozzá.

2014. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezek jók, csak tényleg borsos az áruk, ha készen vennék ládát úgy nem jönnék ki kicsivel olcsóbban?
2014. jún. 13. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Akár olcsóbban is kijöhetsz gyári ládával.
2014. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!