Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet e kapni és hol olyan...

Lehet e kapni és hol olyan berendezést, ami reklám sugárzása esetén elsötétíti a TV képernyőt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 18:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
Persze, keresd 'távirányító' néven.
2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, szerinted mégis hogy lehetne ezt megoldani?
2014. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Megoldani meglehet.

A reklám hangja hangosabb, mint a normál adásé. Egy komparátorral figyeltetni kell az aux jelet.

2014. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sokat adnék érte és gondolom mások is.
2014. jún. 11. 20:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Na akkor tudom már mivel fogok most sokat keresni.:D
2014. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
06209618618 hívjál, ha elkészült nem viccelek komolyan gondolom.
2014. jún. 11. 20:05
 7/17 anonim ***** válasza:

#3


Erre nem gondoltam, akkor elméletben lehetséges, gyakorlatban viszont elég nehéz, hisz a tv-k szoftverét elég nehéz módosítani.

2014. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De nem kell a TV szoftverét módosítani.

Minek?

A komparátor külön panelen kap helyet, figyeli a hangerőt, amikor elér egy felső határt, elveszi a (képcsőves tévénél a fűtő feszt, illetve az anód feszt, ) LCD,plazma, egyéb tévéknél pedig a panel betápját.

Okosítás, automatikusan halkabbra is veszi a TV-t, esetleg némítja.

A nyugalomba állás pedig gombnyomásra, vagy állítható időzítéssel, vagy a komparátor sajátosságait kihasználva hiszterézises vezérléssel is történhetne. Szerintem működő dolog.

2014. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Erre nem gondoltam, elektronika elég messze áll tőlem, mindig mindenre szoftveres megoldást akarok találni.


Ha értesz hozzá próbálj meg összedobni egyet, aztán lehet több milliós üzlet alakulna ki az egész dologból :)

2014. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, de qurvára nem, hogy miért nem csinálta már réges régen meg valaki és miért nem lehet kapni.
2014. jún. 11. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!