Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most (5 nap múlva) hogy az...

Most (5 nap múlva) hogy az Xbox One UGYANANNYIBA fog kerülni mint a PS4. Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Ára 126000 a ps4-nek és Xbox One-nak. Szóval én az One mellet gondolkodom, most ps3-mam van, kipróbálnám a másikat is. Ti mit gondoltok

2014. jún. 12. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Még így is PS4, KIVÉVE, ha neked az Xbox One exkluzív játékok jobban bejönnek. Ezzel viszont az a gond, hogy PS4 és Xbox One is még nagyon az életciklusuk elején járnak, és senki sem tudja, hogy a jövőben melyikre lesznek jobb exkluzív játékok.

Jelenleg boxra amik már kijöttek/be vannak jelentve, és egész jóra sikerültek: Titanfall, Forza 5, mindenféle Halo, és még Fable, PS4-re Uncharted, The Order: 1886, Killzone: Shadow Fall, Infamous: Seconds Sons, LittleBigPlanet 3.


Ez kicsit sem egy teljes lista, most csak a nagyobbakat leírtam amik hirtelen eszembejutottak.

Szóval ha az Xbox exkluzív játékai nem tetszenek sokkal jobban, akkor PS4, hisz minden multiplatform játék jobban fut rajta.

2014. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
engem nem érdekelnek az exklúzívok annyira.Inkább assassin' Creed Unity,The Witcher 3.stb
2014. jún. 12. 14:04
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ps4 ugye?Abban GDDR5-ös ram van.De ez sokat tesz a jövőre nézve.Úgy gondolom azért igen.
2014. jún. 12. 14:05
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
xbox one, ez egyértelmű
2014. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#3


Igen, GDDR5 RAM van benne, meg amúgy is kb 1,5x erősebb, ami meg is látszódik rajta, kivétel nélkül az összes multiplatform jobban fut PS4-en, magasabb felbontás, magasabb FPS, jobb effektek mellett, stb.


Szóval ha nem fontosak az exkluzív játékok, akkor szóba sem jöhet az Xbox.

2014. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor ps4 lessz nyáron.
2014. jún. 12. 21:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez azért nem teljesen igaz hogy egy és félszer erősebb....grafikailag szinte észrevehetetlen a külömbség....de 2015 ben jön a directx12 ami eléggé fel fogja turbózni az xbox one teljesítményét....
2014. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
bár még várok.Ha A One jól telseít grafikai szinten akkor az lessz talán.Érdekelne még pár vélemény!!
2014. jún. 13. 14:53
 9/19 A kérdező kommentje:
Cod ghost szebb Box-on Ac4 is szebb box-on........
2014. jún. 13. 15:04
 10/19 A kérdező kommentje:
Need for speed Rivals minimálisan szebb Boxon.Vagy is amit láttam videót azon a verseny indulásánál a távoli dolgok homáyosak elmosottak ps4-en.
2014. jún. 13. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!