Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy prostituált ugyanannyiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostituált ugyanannyiba kerül, vagy olcsóbb, mint egy barátnő?

Figyelt kérdés

Mert ha azt nézzük, egy prostinak fizetni kell a szexért. Azt csinálja, amiben megegyeztetek a pénzért.

A barátnőnek nem kell fizetni készpénzben, viszont az ékszerek, étterem, ruha, cipő is kihoz egy árat. Egy jó ajándék miatt is lehet plussz szex...


Tehát férfiak mi a nőknek mindig fizetünk a szex miatt, csak nem készpénzben, ha van barátnő pl.


Akkor tehát nem sok különbség lehet barátnő és prosti között.



2013. febr. 7. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
92%
Látszik, hogy nem volt még normális barátnőd.
2013. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 Pretty Ballerina ***** válasza:
89%
Még jó, hogy nem vagy általánosító, mi lenne akkor...
2013. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
38%
A Prosti olcsóbb
2013. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
43%
Ingyen p.na nincs!
2013. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 fospuska ***** válasza:
95%
azért ezt a csajodnak ne próbáld meg így levezetni...:)
2013. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
81%
jarj csak prostihoz, megerdemled, hogy kimaradj a jobol, es amugy se kellene szaporodnod.
2013. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nem tudom, de én sosem vártam el, hogy ékszert, ruhát, meg cipőd vegyenek nekem... :D 19/L
2013. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
+1
2013. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezt csak a szerencsétlen, szánalmas, csajoknál sikertelen pasik hiszik, hogy mi pont tőlük akarunk ruhát, cipőt, ékszereket...

Soha nem vártam el ilyesmit. Étterembe nem nagyon járunk, egyszer voltunk eddig egy beülős hangulatos helyen, ami mint kiderült, csak kívülről tűnt annak, mert paraszt felszolgálók voltak.

Ruhát, cipőt inkább ne válasszanak nekem, ékszerből pedig elég egyet kapnom, egy szép gyűrűt mikor már úgy határoz, hogy vele szeretné leélni az életét.

Igen, kell pénz a barátnőhöz abban az esetben, ha mondjuk eljártok kirándulni, nyaralni, színházba. De ekkora sem szokta a párom fizetni, hanem felesben.

Az meg hogy kedveskedik nekem, hogy elhív az állatkertbe, esetleg egy fagyira, vagy vesz virágot nekem, annak csak örülök, de nem elvárás.

Az ajándéok meg az ünnepekkor. A testvérednek, meg anyádnak is veszel nem?! Na ez pont olyan.

2013. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
91%

Lássuk csak: mit ad a prosti? Néhány lyukat, egyszeri használatra (meg esetleg egy-két nemi betegséget grátiszként). Aztán fizetsz és mindenki megy a maga útjára.


Mit ad a barátnő (normális esetben)? Figyelmet ha arra vágysz, segítséget ha kéred (és ha tud), törődést, szerelmet, kellemes társaságot, ott van a szülinapodon, a névnapodon (ahogy te is az övén), karácsonykor, húsvétkor, és az életed legnehezebb időszakaiban. És minden nap. És igénye van arra hogy ez így is maradjon. (Ja és mellesleg lefekszik veled. Ráadásul úgy hogy utána mindketten tükörbe tudtok még nézni.)

Hogy nincs sok különbség a kettő között? Akkor elég rossz mintát láthattál otthon...

2013. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!