Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megfordult a számiítógépen a...

Megfordult a számiítógépen a monitor kép! Mit csináljak? Billentyű kombinációra lennék kiváncsi

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 19:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha jól emlékszek régen infó órán az AltGR + nyilak segítségével forgattuk a képet a tanár nagy örömére.
2010. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

az tök vicces lehet xD

am fordítsd meg a monitort XDDD

2010. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A videókártya speciális beállításainál el kéne érjed ezeket a beállításokat. Kicsit fura lesz fejjel lefelé, de talán megtalálható


Asztalon jobb klikk: Tulajdonságok/Beállítások/Speciális

Valahol itt kellene lennie ahol vissza tudod fordítani.


Billentyűkombinációt sajnos nem tudok.

2010. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

ctrl+alt+fel billentyű vagy az altgr+fel billentyű is jó

nekem is volt már ilyen játék közben mert elnyomtam a gombokat

2010. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Uhh, velem is ez történt most, köszönöm az első válaszolónak! Hasznos volt, mert már minden oké! Am akk most egy kicsit megnyugodtam, h ezek szerint nem csak én vagyok ilyen béna....:)))
2011. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem nem működik ezekkel! De ha olyan a monitor szerintem valahol ott is lehet forgatni!!!
2012. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

^ A monitor menübe

|

2012. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
jajj koszi nektek...epp facebookoztam egy ceg laptopon es veletlenul lecsuszott a laptopp en meg reflexbol megfogtam es leutottem par billentyut es most hirtelen forditott kepernyon beirtam ezt a keresobe es erre itt vannak a valaszok...koszi koszi es koszi... akkora ko esett le a szivemrol...
2013. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a macska nyomta el, de nektek hála megoldódott a probléma. Csak így meg a macska elégedettsége lett oda. :)
2013. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%
Ugy latom nem csak nalam ilyen okos a cica.. szamitogepzsenii..
2015. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!