Szerintetek meg lesz még vhol? (NAGYON FONTOS)

Figyelt kérdés

Az van,h a tabomon voltak fényképek a kereszttesóm keresztelőéről és én meg 8 hónapig tudtam figyelni rá és vigyáztam is,h le ne töröljem,DE ma sikerült...a keresztanyámnak egyetlen gyereke keresztelős képeit törőltem le és nagyon fontosak neki,meg is kért,h viggyázzak rá,mert Ő az egyetlen babája és sztem az utolsó is,mert 38 évesen nem szül még egyet....a baba most volt 9 hónapos és a 8.ig voltak fenn a képek,sehol máshol nincs a gyerekről!

Néztem mindenhol fájlkereső,mappa,rejtett fényképek.....stb.de sehol sincsenek,lehet,h megtalálom még valahol?

Am samsung galaxy tab 2 10.1,ha ez segít vmit!

Kérlek segítsetek,mert holnap kéne odaadnom a babáról az anyjának a képeket!



2014. jún. 13. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval pár képet 8 hónapig kellett őrizgetni azért, hogy holnap visszaadd? És még olyan béna is voltál, hogy egy képet megnézel, majd kitörölsz ami kell? Grat.
2014. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt kórházi,keresztelős meg minden 8 hónapig....és én meg játékot "lomtalanítottam" és játék helyett a gyerek mappáját töröltem le...az egészet a több 100 képpel.

Lehet még,h vhol rajta van a tabomon?

Vmi fájl között...vagy nem tudom?

2014. jún. 13. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

valahol rajta van

keress "Android Data Recovery" nevű programot és azzal vissza tudod talán hozni

pl. [link]

2014. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
A kérdés kamu. Mert ha 8 hónap alatt nem voltál képes másolatokat készíteni, akkor képek egyáltalán nem is voltak fontosak.
2014. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!