Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kapni fogok egy xbox 360 slim...

Kapni fogok egy xbox 360 slim 4gb RGHztatva hogyan kezdjem el használni?

Figyelt kérdés
teljesen új nekem még ez az RGH dolog mivel csak 2x játszatom xboxal akkoris inkább kinectel de az nem lesz szóval nekem még új lesz ez az RGH dolog persze még a xbox is új dolog természetesen Torrentezni fogom a dolgokat hozzá szóval segítségeteket kérném GOD formába kell letölteni azt tudom de innen tovább? hova másoljam? hogyan indítsam el a játékokat? azt tudom hogy a HDD vagy a pendriveot FAT32 kell formázni na de megvan a god onnan hogyan tovább? Fordítást hogyan/hova tegyem? (elöre is szolok nem kérem a negatív véleményeket így telik rá ez van nem fogok 10-20 Eft rákölteni játékokra Online nincs szükségem) Előre is köszi a válaszokat

2014. jún. 14. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező a god-formátum letöltöd az iso-t és konvertálod. a hdd-n létrehozol egy games nevezetű mappát(nekem így van) FSD-n beállítod a mappa elérési útját látni fogja a játékokat.

Multizhatsz is (systemlinket támogató játékokkal pl cod sorozat,dirt3). azaz rádughatod netre a box-ot (borítóletöltés miatt és a multi miatt) .

mindenképp vegyél hozzá egy nagyobb vinyót amire játékot pakolhatsz .

ha kell még valami írj pm-et

2014. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod lesz HDD 250 Gb ment a zöld
2014. jún. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!