Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új típusú laptop Windows 8 al...

Új típusú laptop Windows 8 al kompatibilis, de mivel rühellem azt a fajtát 7 est raktam rá, de nem megy a wireless rajta, hol tudok rá szerezni komptabilis Win7 operációs rendszert?

Figyelt kérdés
Személy szerint a fejéhez vágnám a laptopot annak a balfas-znak aki ilyen h-ülye specifikus laptopokat tervez.
2014. jún. 14. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típusú notebook milyen típusú vezeték nélküli hálózati vezérlőjéről van szó?
2014. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol, próbálkozz frissítéseket keresni hozzá. Nekünk is hasonló problémánk volt. Próbálkoztunk 32 bites rendszerrel 64 bitessel, kisegítőalkalmazásokkal, de semmi sem használt egyszer találtunk egy frissítést, utána működött de hamarosan olyan vírust kapott a lap top, hogy újra kellett telepíteni utána már nem találtuk meg a frissítést.
2014. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs én írtam előbb és ha nincs net nincs frissítés.
2014. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan már köszi :) leírom azért nektek is, hátha valakinek segít: szóval a cd t amit kaptatok a laptophoz úgy beteszitek, és megnyitjátok jobb klikkel, tehát manuálisan, és nem automatán két kattintással a bal klikkel, így behozza a cd-n lévő fileokat és manuálisan sorra mindegyiket lehet telepíteni.
2014. jún. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!