Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gondjaim adódhatnak...

Milyen gondjaim adódhatnak abból ha Windows 8-at szeretnék használni de a vezeték nélküli egerem csak windows 7-ig jó?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lesz rá driver... de inkább ki kell próbálni és meglátod
2014. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tengor ***** válasza:

Próbáltad és nem megy win 8-on v. csak az oldalon nézted, hogy win 7-esre van támogatása?

Utóbbi esetben jó eséllyel fog menni win 8-on is.

2014. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a dobozon írja hogy csak win7 ig jó... bár próbáltam win8 on de nem ment de viszont win7 alatt is szokott szenvedni... ugrált a kurzor mint ha nem kapott volna rendesen jelet az egértől... win7 alatt meg olyat csinál hogy időközönként rájön a hülyeség és olyan nem folyamatosan megy hanem ugrik pl centiket egyszerre meg lecsapja a kurzort az óra mellé a jobb alsó sarokba
2014. ápr. 11. 13:08
 4/10 A kérdező kommentje:
azaz igazság hogy nem tudom hogy az egér e a rossz vagy csak az én notebookomhoz nem jó ez az egér...
2014. ápr. 11. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért írja, hogy Win7-ig támogatja, mert amikor gyártották, az volt a legutolsó...
2014. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ami win7-n megy az win 8-n is fog.
2014. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem az egérrel van gond.
2014. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Maradj a 7-nél. Nemcsak az egér miatt, hanem, mert jobb, mint a 8.
2014. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
de attól, h csak win 7-ig van feltűntetve a kompatibilitás, attól még mennie kell!
2014. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tegnap előtt lecseréltem win8 ra a win7-et... és van az egérhez vmi program, illesztőprogram win7re amit ha win7 alatt felteszek akkor elcseszi az egeret... nos most csak a hecc kedvéért kipróbáltam, úgy is ujratelepítés előtt álltam hogy feltettem a win8-at és feltettem hozzá azt a programot ami win7-en elcseszte... és láss csodát o.O nagy meglepetésemre win8 alatt meg nem elcseszte hanem helyrehozta ami alapból rossz volt... reagál rendesen és nem ugrál a kurzor... ha letörlöm a progit akkor nemjó... ha felteszem akkor megy rendesen... win7-en meg pont fordítva volt... bár amit nem értek hogy mitől lehet az a hiba még mindig megvan... hogy rendszertelen időközönként lecsapja a kurzort az óra mellé és csak akkor jön helyre ha átdugom másik portba... ott megint jó vagy 2-3 hétig aztán megint megkattan és megint átkell tennem másik portba...
2014. ápr. 13. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!