Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kihoztam Dániába a Digi tv...

Kihoztam Dániába a Digi tv -met de nem megy, vagyis kap jelet de szaggatott a kép és hang! Hogyan tudnám finomhangolni mivel ezt a funkciót nem találom?

Figyelt kérdés
Mindent össze raktunk és a parabola mozgatásánál is észlelhető hogy sokszor jó a kép de utána elmegy a jel! Kérdés az lenne hogyan tudom a beltéri modemet finom hangolni hogy a tv-n lássam hol a legjobb a jel?! mert a kollégám aki Lett neki a modem mutatja a tvn hogy hol a legjobb a jel amikor mozgatjuk a parabolat! Így sokkal könnyebb persze! de itt a Digi modemjenel hol lehet ezt beállítani, finom hangolni?!

2014. jún. 15. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A digi beltéri is mutatja.
2014. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hol mutatja?!
2014. jún. 15. 16:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol találom ezt a funkciót esetleg le tudnád írni a lépéseket?!
2014. jún. 15. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eredeti 60cm-es tükör kicsi lesz Dániában, nagyobb kéne.
2014. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!