Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha otthon előfizetek mondjuk...

Ha otthon előfizetek mondjuk a Digi Tv-nél és ezt követően a cuccot kiviszem Dániába ott tudom e fogni a csatornákat illetve lehet e belőle bármilyen problémám hogy ki hoztam! Gondolok ilyenre hogy egyáltalán be tudják e mérni hol használom stb?!

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 22:24
 1/4 Tengor ***** válasza:

Műholdas? Az egyirányú kapcsolat, nem tudják bemérni, de lehet, hogy te sem tudod használni, ha olyan műholdhoz hangolják, aminek nincs rálátása Dániában.

Kábelest nyugodtan magaddal viheted, arra kell csak figyelni, hogy nehogy valami elvágja a kábelt, amit magaddal húzol!

2014. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen műholdas :) akkor azt mondod igazából probléma nem lehet belőle mármint abból hogy kihozom mert nem látják hol használom ugye?!
2014. jún. 2. 22:43
 3/4 JulesM111 ***** válasza:

Mint fentebb írták, ismétlem: semmi bajod nem lesz belőle.

De nézd meg, hogy a Digi műholdjának van egy lábnyoma Dániában.

2014. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menni fog.

Az Intelsat 10-02 lábnyoma: [link]

A Thor 6 lábnyoma: [link]

Bemérni meg nem tudják, mivel - ahogy már írták - a műholdas vétel csak egyirányú kapcsolat.

2014. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!