Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani monitort...

Kamaszka kérdése:

Tudnátok ajánlani monitort 30. 000 Ft értékben?

Figyelt kérdés
Új monitort kell vennem mert a régi elromlott és kb 30 ezerig mehetek fel esetleg 32-33 de az a MAX. Légysziven ajánljatok egyet kettőt, lehetőleg személyes tapasztalattal :D 21 col felett legyen mindenképp.

2014. jún. 18. 16:46
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ennél találnék jobb tulajdonságú monitort ennyiért? Erre gondoltam.

2014. jún. 18. 16:55
 2/6 anitaanita ***** válasza:
Mi baja az előző moncsinak? Esetleg megjavíttatni nem akarnád..?
2014. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet megjavítani :) Bedobta a törülközőt :D
2014. jún. 18. 17:48
 4/6 anitaanita ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem lehet... Esetleg olyan, hogy az adott ember nem ért rendesen a szakmájához, vagy esetleg nem érdemes javítani. Mi a baja-nyűgje? Mit produkál?
2014. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvittem szerelőhöz és ott voltam mikor összerakták darabokban volt szó szerint. Most ha azt mondja a szakember akkor elhiszem.... nem csak 1 szerelőnél volt...lehetséges h meglehetne...10 ezerért körülbelül...a monitorom kb 1000 forintot ért...nem értem mit kell problémázni elromlott :D Ne a régivel foglalkozz kedves válaszoló hanem az újjal. Egyébkéntis vettem volna újat ha jó az előző ha nem.
2014. jún. 18. 18:19
 6/6 anitaanita ***** válasza:

Hát jó. Ahogy gondolod.

Szerintem ez a monitor nem olyan, amitől eldobnád az agyad. Mármint ha be van rendezve a kis kocka-barlangod akkor jó. De a fényereje nem túl nagy... Kb. a 10 évvel ezelőttieknek is ennyi volt a fényerejük. Ami nem gond, hogyha be tudsz sötétíteni a verőfényes nyári napsütésben.


Jobbat nem-igen fogsz kapni ennyiért. Bár... Fene tudja!

Itt van viszont egy hasonló tudású, de nincs rajta DVI csatlakozó, viszonyt 20%-kal olcsóbb.

[link]

2014. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!