Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kültéri hangrendszer összeállí...

Kültéri hangrendszer összeállításában valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Van egy pár reflex r 150-em es ehhez egy stereo kenwood ka 1030 erősítőm. Ez kevés a reflexhez. Szeretnék egy rendszert összerakni mert bulihoz kellene egy terembe. De sajnos nincs sok pénzem és a lehető legolcsobban szeretném összerakni. Végfokerősítőre gondoltam de ezt hogyan lehet összekötni a kenwooddal? Vagy az nem jo hozzá? A célom hogy a reflexet megtudjam hajtani és kéne hozzá egy kültéri mélyis. Segítséget előre is nagyon szépen köszönöm.

2014. jún. 19. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

djborze.hu

Itt nézzél szét, a reflexekhez egy 8 ohmon 2x 200 watt körüli végfokot keress (30-40 eft körül találsz), meg keress egy mélyládát, 15 colosat legalább, ahhoz egy hídban 8 ohmon 5-600 wattos véget, meg egy crossovert és kész.

2014. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy kicsit pontosabban letudnád irni hogy mit mivel hogy kössek majd? Laptoprol fog szólni
2014. jún. 20. 01:12
 3/6 anonim ***** válasza:
2 utas crossovert a laptopra közvetlen. És onnan értelem szerűen azt a csatorna párt amiről levágod a közép magasat a crossal a subláda erősítőjére, amiről pedig a mélyet, a két r150 erősítőjére.
2014. jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem Köszönöm szépen. Ez a legolcsobb megoldás? Akkor kell két végfokerősítő egy két utas crossover es egy mély? Esetleg keverőerősítő?
2014. jún. 20. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem killódnék keverő erősítővel, azok gagyik, amik meg jók drágább mint az egész rendszer amit föntebb írtam.

Amúgy nem lehet ennél olcsóbban megúszni. Azt írtad, kell jobb erő a reflexekhez, meg plusz mély. Gyakorlatilag ezt írtam le én is.

2014. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2014. jún. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!