Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop vásárlásnál nincs op....

Laptop vásárlásnál nincs op. Rendszer?

Figyelt kérdés

Interneten nézem a laptopokat, és sok jó van. Csak az a bibi, hogy nincs rajtuk op. rendszer. Köteles vagyok vásárolni rá, vagy tehetek rá én magam is?


Amúgy ezt szeretném : [link]


2014. jún. 21. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
azt teszel rá ami akarsz, ha már kifizetted a gépet onnantól a tied, azt csinálsz vele ami tetszik
2014. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor ugyan úgy megy a szoftver telepítés, mikor újra kell rakni a gépet? Azért aggódom, mert ha most megveszem drága pénzért, és elrontom véletlenül, akkor baj van... Olyan ismerősöm meg nincs, aki értene hozzá kicsit többet.
2014. jún. 21. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, amelyiknek van optikai meghajtója, arra könnyebb a telepítés, mint pentdrive-ról. Különösen akkor,ha ilyet még soha nem próbáltál. Optikai meghajtója van pl. a Lenovo Ideapadoknak, vagy a Dellnek, de notebookban már nem nagyon szerelik be. Én Lenovot vettem operációs rendszer nélkül, csak Win8 driver CD-t adtak hozzá, én meg Win7-t tettem rá. Megszívtam, nehéz volt kikeresni a drivereket, de azóta sincs semmi baja, normálisan működik. Egy 4 GB-s gépre már 64 bites rendszer a jó, játszok is rajta.
2014. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor tudnál nekem linkelni laptopot, ami esetleg jó is, és nem drága? 180.000 forintig gondoltam
2014. jún. 21. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt nézzél körül.

[link]

2014. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. jún. 21. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:

én ennyiért már inkább egy használt macbook-ot vennék

pl ezt:

[link]

2014. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

USBről sem vészes a telepítés...

[link]

ezzel pl nagyon is egyszerű Win7-et telepíteni, és én magam sem vagyok programozó.

Kicsit utánanézel neten és simán megoldható. Vagy bemész egy használt számítógépekkel foglalkozó boltba és ott segítenek telepíteni némi pénzért.

Ha van asztali géped és azt jobban ismered esetleg "gyakorolj" azon mielőtt a laptopodhoz nyúlsz.

2014. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!