Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire kell figyelni PS4 vásárlá...

Mire kell figyelni PS4 vásárlásnál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van-e jelenleg a PS4-nek valami említésre méltóbb hibája? Olyanra gondolok mint PS3-nak volt az elején (60Gb modelleknél ha jól emlékszem) a YLOD. Aki vett már milyen tapasztalata van? Megéri-e várni vagy nem, mert ha jól tudom most könnyen cserélhető benne a HDD így most nem nagy probléma ha később kiadnak kétszer ekkora tárhelyű modellt.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. jún. 15. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Jelenleg nincs semmi problémája

2) PS3-nál is a YLOD ha jól rémlik csak jóval a megjelenés után jelentkezett

3) "ha jól tudom most könnyen cserélhető benne a HDD" Ez már PS3-nál is így volt.

2014. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy megbízható helyről vedd, például Media Markt, ahova vissza tudsz menni és kicseréltetni, ha akármi baja van. Ha internetről rendeled, akkor lehet, hogy olyan darabot kapsz, ami valami miatt hibás, és elég nehéz Budapestre visszacammogni vele mondjuk Debrecenből. A HDD pedig a 3-ban is nagyon könnyen cserélhető, felnyitod az oldalát, belecsúsztatod, és meghúzol 2 csavart, ennyi.
2014. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az én PS3 teljesen zárt, ahol tudnám cserélni a HDD-t ott gyári matrica van (ha átszakad ugrik a garancia felirattal), így amikor garanciás volt nem nyúltam hozzá, de nem is kellett mivel így is van rajta még 100Gb.

2014. jún. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!