Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Net (UTP) kábel csatlakoztatás...

Net (UTP) kábel csatlakoztatásával tableten lehet netezni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van egy tablete, úgy netezik, hogy microusb-utp átalakítót használ.

Kollégiumban csak netes kábel van nálunk, bármelyik tablettel lehet netezni, egy ilyen átalakító segítségével?

Konkrétan ezt szeretném megvenni:

[link]

Ha mégse lehet, akkor hogy lehet megoldani? A laptop netét meg lehet vhogy osztani?

Elnézést, ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam :)



2014. jún. 21. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért bonyolítod? Veszel egy routert és azt kötöd a kolinetre.... És lesz wifid.
2014. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem engednek wifit
2014. jún. 21. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
ÉS tudnia kell valakinek rajtad kívül, hogy van wifi? Lejelszavazod, és beállítod, hogy ne szórja az SSID-t... Csak az tud csatlakozni, aki tudja, hogy létezik a wifi egyáltalán... (+tudja az SSID-t és a jelszót is)
2014. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem, hogy egy átalakítóval lehet-e netezni a tableten.:)
2014. jún. 21. 16:02
 5/6 anonim válasza:

Lehet netezni, én úgy netezek, hogy az egyik router csatlakozásról jön a net, kábelen.


Én nem találtam közvetlen microusb- utp átalakítót (lehet hogy van, de én nem találtam anno), ezért nekem microusb- nagy usb átalakítóra van téve az nagy usb- utp átalakító. Remélem érthető! :D


Azt nem tudom, hogy bármelyikkel lehet-e (szerintem igen), de az enyémmel tudok (ghoo tab 7000s- tudom nem egy csúcs szuper gépezet, de nekem tökéletes, sőt vicces, hogy mennyire jó).

2014. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még nem néztem micro-usb-utp átalakítót, de ha nem is találok, a Te megoldásoddal fogom csinálni.:)

2014. jún. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!