Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyit adnátok max egy xbox...

Mennyit adnátok max egy xbox slimért ami használt de teljesen tökéletes,15 db játék jár hozza pl mint fifa 14, cod ghosts 2 kontroller cinect camera hd kábel ja és 320 GBs? Valakit êrdekelne?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Magáért a konzolért 45k, bár legyen 50k, ha 320 gigás.

Kinect +15k (bár sosem venném meg).

+1 joystick +5k.

Ez így 70k.

Játékokért meg nem fizetnék, mivel esélytelen, hogy engem az a 15 játék pont érdekelne, külön külön venék játékokat. Ha meg nem eredeti a játék, akkor 0 forintot ér, hisz 15 db dvd csak pár forint.

2014. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de am erdekelne? 55kert mar eladnam ahogy leirtad
2014. jún. 9. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja hogy ez egy hirdetés akar lenni, eddig észre sem vettem, azt hittem csak akarsz venni egyet, de nem tudod mennyit ér meg egy használt.


Ebben az esetben apróhirdető oldalakon hirdess, ez az oldal nem arra való (egyébként meg enem nem érdeke ingyen sem az Xbox).

2014. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!