Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopomon állandóan reklámo...

A laptopomon állandóan reklámok jelennek meg, akármilyen oldalt nyitok meg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Akárhova kattintok, akármilyen oldalon, legyen az Youtube, Facebook, vagy Gyakorikérdések, állandóan beugranak a képbe különböző reklámok. Van olyan is, hogy kattintok valahova, és egy új lapon nyílik egy reklám. Nagyon idegesítő, ez kb 2 hete nem így volt. Mit tehetnék, hogy ez ne így legyen? Esetleg az újratelepítés segítene? A böngészőt már újratelepítettem, de semmi sem változott...

2014. jún. 22. 11:08
 1/5 anonim válasza:
[link] remélem ez segít :)
2014. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Rossz. Lekell cserélni a laptopot.
2014. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden böngészőben van olyan beállítás, hogy felugró ablakok letiltása. Létezik a Chrome webáruházban Adblock Plus, ezt egy mozdulattal le tudod tölteni. Kell hozzá magyar (hufilter), román, német, ukrán külső szűrő, ezeket automatikusan frissitik. Mozilla Firefox: kiegészítők között találod az Adblock Plus-t, ugyanígy beállítod a külső szűrőket. Ha mégis bejön valamilyen videóreklám, akkor jobb egérgomb és beteszed a külső szűrők közé.
2014. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: Chrome-ba csak a SAJÁT webáruházából lehet bővítményeket letölteni, a Google minden mást letiltott.
2014. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az elsőnek van igaza. Nekem is úgy ajánlották az AdBlock-ot, előtte nem is hallottam róla. Van mindenféle böngészőre kiterjesztett változata, csak beírod a gugliba, hogy "AdBlock Firefox/Chrome/Opera free download". 10 másodperc alatt lenn van, pá-pá reklámok!
2014. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!