Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok mondani olcsó (, jó)...

Tudtok mondani olcsó (, jó) tabletet/telefont?

Figyelt kérdés

15 000 ft-nál nem nagyon szeretnék többet rászánni. Főleg játszásra használnám (ezért ne ítéljetek el légyszi!). A lényeg, hogy jól menjen rajta a wifi és ne fagyjanak le az alkalmazások. Tapasztalat alapján?

Előre is köszi!:)



2014. jún. 26. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni, hogy androidos lenne a jó (bár lehet, hogy nincs is ami nem androidos és olcsó ;))
2014. jún. 26. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

amit 15ért kapsz azon nem sok minden megy jól

amit érdemes megvenni az olyan 35től kezdődik (4 mag, ips panel)

2014. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jó telefont ami androidos és nem fagynak le rajta az alkalmazások olyat nem veszel 15.000 Ft értékben.

Egy olyan telefonra amit leírtál legalább 22.000 Ft-ot kell szánni.

2014. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Telefont nem nagyon kapsz ennyiért.Az alsó kategóriában jó telefonok(bármily meglepő is nem a legnevesebb márkák termékei)mondjuk a vodafone smart mini,vodafone smart 4 mini,stb is többe kerülnek ennél.20-30 ezer között.Nekem volt smart minim amin a fifa 2014,the ironman és hasonló játékok simán futottak 4 colos kijelzőn egy magos procival.Az akkor 15 ezer volt kártyás csomagban és egy szinten mozgott a 40-50 ezer forintos samsung,htc vagy huawei telefonokkal tudásban.A smart 4 mini kétmagos procival van de az is már 20 ezer.A tabletek világát nem ismerem de ott már biztos vannak 7 colos termékek amik 15 ezerért is elvihetőek.Azt sajnos nem tudom,hogy mennyire futtatják az újabb alkalmazásokat és játékokat.
2014. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!