Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikor jelenik meg az ipad air 2?

Mikor jelenik meg az ipad air 2?

Figyelt kérdés

vagy vmi hasonló új ipad az ipad air után?Most készülök venni egy ipad air-t ami jelenleg a legújabb,de félek tőle hogy nemsokára jön valami új... láttam a neten híreket meg videókat az ipaad air 2-ról de nem tudom hogy kamu-e vagy sem,és a boltban meg nem akarom megkérdezni hogy jön e hamarosan az új mert ott úgyis nemet mondanak(az az érdekük hogy eladják).Légyszi lehetőleg gyorsan válaszoljatok mert fontos lenne.

UI:hivatalos oldalon nem találtam original információkat.


2014. jún. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb novemberre némi google keresés után (2.link)
2014. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ide jön a másik kérdés:megéri-e venni egy ipad air-t most?
2014. jún. 29. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb menetrendszerűen érkeznek évente a termékek - Karácsony előtt jönni fog az új modell. Te tudod, hogy tudsz-e addig várni, de addig még van fél év, én nem tenném hasonló helyzetben.
2014. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát megéri-e ? Anyagilag nem mert mindig drágább az újabb, de ha pénz nem számít akkor igen, mivel nem valószínű, hogy rosszabbat dobnak piacra mint az előző, de ha mégis akkor még mindig vehetsz előzőt.
2014. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!