Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez lehetséges? FONTOS. Többi lent

Ez lehetséges? FONTOS. Többi lent

Figyelt kérdés

Genius sw hf 5.1 6000 v2 standby visszarakása. Lehetséges?


A v1-ben még volt standdy funkció.Nem kellett áramtalanítani,hanem készenléti üzemben maradt.

Most áramtalanítani kell,így minden beállítás visszaáll az alapra.

A v2-ben annyit változtattak,hogy a sz@r utángyártott/hamisított diódákat,kondikat stb.. kicserélték jó minőségűekre gyáriakra.Meg is lett az eredménye!

De valami eu-s szabványra hivatkozva kivették a standby funkciót és hejére egy reset került.???Aminek sok értelmét nem látom.

Még az kijelzőben is bele van égetve a standby felírat.Tudom ez nem jelent semmit,de szerintem mivel septiben kikapták belőle ezt a funkciót,remélném,hogy vissza lehet valahogy fabrikálni!

Tudnátok valami tanácsot,aki találkozott,vagy olvasott róla!



2014. jún. 30. 07:31
 1/2 Kálmix ***** válasza:

Hát ha nincs stad-by akkor nincs. Még nem hallottam olyat, hogy visszafabrikálni...

De valami olyat eltudok képzelni, ha nagyon muszáj, hogy kerül bele egy pár tized wattos táp, ami energiát ad a memóriának. És akkor nem felejti el, a beállításokat. Már ha hozzáférhető az...

Kb. úgy mint a sok kocsimagnónak. Azoknak is két tápkábel kell a működéshez. Egy a gyújtással együtt kapcsolja be, a másik állandó, de csak 1-2 tized watt.

Aztán olyan lehetőség is létezik, mint a számítógépek alaplapján az az egy gombelem. Az tápolja meg a lapot, hogy ne felejtse el az idő/dátum és egyéb alapbeállításokat, ha nincs áram, vagy szét van szedve.

2014. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogy te milyen okos vagy!

Ez eszembe sem jutott,de ez alapján már ki tudok találni valamit.Köszönöm!

2014. júl. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!