Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a tapasztalat az ebayről...

Mi a tapasztalat az ebayről vásárolható kínai erősítőkkel?

Figyelt kérdés

Egy DAC-t már vettem így, azzal elégedett vagyok, de az erősítőkkel meg vagyok lőve. Használ valaki ilyen, vagy ehhez hasonló erősítőt?

[link]

Két Jamo polcsugárzó szólna róla, amolyan "játszós" hifi lenne belőle.



2014. jún. 30. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
megvetted végül? :)
2014. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, de nem ezt. :) Muse M50 lett végül, 12500-ért, tápegységgel, kiszállítva.

Kicsit gyenge a hozzá adott táp (14V, 3A ha jól emlékszem), ezért maximálisan nem tudja kihajtani a hangfalakat. Ezt úgy értsd, hogy előbb torzít be az erősítő, mint a hangfal.

De a normál hallgatási hangerőhöz bőven elég. Ha vennék hozzá párezerért egy erősebb tápot, akkor kihajtaná, de nincs rá szükség, a célra elég a kraft egyelőre. A hangminőség pedig az árához képest letaglóz. Először két Wharfedale Diamond 8.4 álló hangfallal teszteltem, és még azokkal is egész jól boldogult. Részletező, kellemes hangja van, szerintem erősen ajánlható vétel.

2014. szept. 29. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi, nagyon barátságos ár! Az is Kínából jött?
2014. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ebayről rendeltem. Ha tervezel hasonlót venni, akkor figyelj rá, hogy a legtöbb helyen nem adnak hozzá tápot.
2014. szept. 30. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi, elgondolkodtam már rajta, igen :)

12ezerért lévők a tápnélküliek ahogy látom, táppal 16-20e ft körül vannak most listázva. 12-ért szimpatikusabb lenne :D

2014. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nézegettem tegnap, és úgy láttam van 14-ért táppal. Innen nem tudok linkelni, de ha hazaértem, megnézem, ha addig nem találod meg.
2014. szept. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!