Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet nekem otthon Wi-fim?

TirpiTörpi kérdése:

Hogyan lehet nekem otthon Wi-fim?

Figyelt kérdés
Van egy Windows Xp-vel működő számítógépem és hozzá vezetékes (Inviteles, a vezetékes telefon is kell hozzá, bár nem értem, hogy miért)) internetem van. Azt szeretném megtudni, hogy így ezzel az internettel, hogyan lehet nekem Wi-fim. Kell hozzá router? És azt simán csak összekapcsolom a modemmel és a számítógéppel és kész? Légyszi válaszoljatok és ha lehet, akkor minden fontosat írjatok le. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. júl. 4. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán nem a legjobb vagyok aki erre válaszolhat, de mivel még nem írt senki..

Szerintem igen, kell hozzá router és abba kötöd a netet.

Nálunk legalábbis így van.

Ha tévedek majd kijavítanak.

2014. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsebvirág ***** válasza:

Az Invitel általában szokott wi-fis routert adni, de sztem ha Nálatok lenne olyan akkor azt be is állították vna. A lényeg a wi-fihez mindenképp kell egy router. A gépen pedig lennie kell wi-fi adapternek. Feltételezem asztali gépről van szó, ahhoz kapható potom pénzért egy antennás USB-s Tp linket. Azt telepíteni kell az XP-re és már van lehetőség wi-fire csatlakozni.

Routert meg szintén TP linket ajánlanék, 2 vagy 3 erős antennával felszereltek (modelltől függően) és jó ára van. Javaslom 1x-re vedd meg az adaptert meg a routert és akkor az eledó tud tájékoztatást adni a beállításáról. Viszont előtte mindenképpen érdeklődj az Invitelnél, hogy nincs e lehetőség Tőlük wi-fi telepítése.

2014. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2014. júl. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!