Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik érné meg...

Szerintetek melyik érné meg jobban a vásárlást? Erősebb laptopot, gamer pc, vagy egy ps4 500 Gb.200000FT m van kb

Figyelt kérdés
leginkább játékra kellene de azért gondolkoztam a laptopon illetve a gamer pc-n mert ugyebár ott vannak az mmorpg-k is meg az utóbb említett gépeken lehet netezni filmet nézni stb.

2014. júl. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jo lapost jatekra ennyiert nem kapsz szoval mar csak kettobol kell valasztani. En a a gamer Pc-t valasztanam , mert nem nagyon szeretek kontrollerrel jatszani.
2014. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

200e ből laptopot nem ajánlom... Inkább pc rakass vagy ps4et


Ps4et csak akkor vegyél ha "fent tudod tartani" játékkal, ha nem akkor inkább pc-t

2014. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat de jöhetnek még
2014. júl. 7. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is gamer pc-t építenék.
2014. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

En a heten veszek PS4-et.

Miert dontottem igy:

Gepet 140k ert vennek, amire 1-2 ev mulva ujra penzt kellene aldozni, hogy uj jatekokkal jatszhassak.

Playstation 4 eros hardverekbol epul, 5-6 evig minimum jonnek ki ra jatekok, ezalatt hozza sem kell nyuni, nem kell fejleszteni szamitogeppel szemben.

Pcre nem jelennek meg az exkluziv cimek, amik azert erdekelnek.

Elsosorban ennyi. Van meg sok pozitiv es SOK negativum is mindkettovel szemben. Ezt neked kell eldonted, hogy melyiket valaszd.

2014. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
18%
Na most miért kellett lepontozni? Nem adtam normalis valaszt?! Az ilyen embereket nem tudom megerteni. Ha valaki nem ert velem egyet, amiatt nem kellene lepontozni...
2014. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!