Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol vásárlást tervezek...

Konzol vásárlást tervezek karácsonyra és én a PS3 mellett teszem le a voksomat de?

Figyelt kérdés
...de nem tudom ,hogy érdemes e várni az új Super Slim változatra 500gb merevlemezzel, vagy maradjon a Slim 320gb változat? Azért a kérdés, mert mindig butítottak valamit a méret csökkentéssel és újítottak is. Nem tudom, hogy mik a specifikációk. A google jó barátom csak részeg és nem figyelt mikor ezt megírták. A másik kérdés, hogy ha már sima Slim akkor ha megvolt a Jailbreak utána eredeti játékokkal lehet használni a PSN t vagy úgy sem?
2012. okt. 29. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Várni? Már hetek óta kapható a super slim.

Egyébként itt is butítottak valamit, a blu-ray meghajtót.

Az előzőeknél "bekapta" a lemezt, itt felültöltős, videón:

http://www.youtube.com/watch?v=O--cxIUi4dg


Ettől ugyanúgy használható, de azért a régi volt az igazi, az tényleg minőségi.

Ha nem zavar akkor igazából mindegy melyiket veszed.


Ha letöltött játékokkal akarsz játszani inkább maradj az xbox-nál.

PS3-mat nehéz hackelni, csak a régieket lehet (tehát akkor a super slimet elfelejtheted, meg valószínűleg a slimet is), azokat is elég körülményes, az újabb játékok szinte egyáltalán el sem indulnak rajta.


PSN-re meg bármikor visszatérhetsz, de akkor többet nem tudsz warezolni, mivel PSN-re csak a legújabb FW-vel enged be, amiről nem tudsz visszamenni 3.55-re, ami fölött viszont nem tudsz netről letöltött játékokkal játszani.

2012. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!