Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HP laptopom van és belefolyt...

Solyii2 kérdése:

HP laptopom van és belefolyt a leves, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lefordítottam, mert azt olvastam ez megjavíthatja, ha ez még sem jönne br, akkor mit tehetnék még? Garanciába ezt megjavítják?
2014. júl. 7. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is jobban vigyázhatnál, ugyanis vagy eszel, vagy számítógépezel.


De mivel megtörtént az eset és nincs mit tenni, ezért vidd el szervízbe, ott szétkapják, kiszárítják, és kész is van. Ha ez sem segít rajta, szerintem lesz 1-2 cserés alkatrészed :(

2014. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tesó,nem csinálják meg garanciában,

-valszeg nem fog a leves nyomtalanul eltünni,és ezért ez a billentyűzet,így ,soha nem lesz már jó,

2014. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A touchpad nem működik megfelelően meg két billentyű, sok helyen olvastam, hogy ez még helyrejöhet, vagy nem?
2014. júl. 7. 18:53
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Helyrejönni nem fog, még ha víz is folyik bele, tud olyan korrodációt okozni, amitől megnyekken ez-az.

Leves pedig tartalmaz még egy két elektronika számára kellemetlen dolgot (pl. zsiradék) tehát száradás után is tovább rombol.

Két lehetőséged van:

- ha van némi affinitásod, megpróbálhatod egyedül is szétszedni és tisztítani.

- elviszed szervízbe.

Jelenleg a dolog legjobb végkimenetele, hogy csak az marad elromolva, ami jelenleg nem megy, roszabb esetben a benne lévő cucc eljut idővel ide-oda, és még gallyra meg ez meg az.

2014. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Holnap viszem a szervízba, meglátjuk mi lesz:)
2014. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!