Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Dashboard frissítése...

Xbox 360 Dashboard frissítése pendrive segítségével? (Bővebben alul)

Figyelt kérdés

A mostani XBOX 360-om dashboardja 2.0.16203.0 és szeretném frissíteni a mostani legújabbra(2.0.16756.0)hogy az új játékok is fussanak a konzolon.


Ez így mind rendben is lenne, (hisz követtem a hivatalos Xbox oldalán az instrukciókat és videókat is néztem)de mikor bedugom a pendrive-ot a konzol USB csatlakozójába nem jelenik meg a szokásos kis ablak mint a videókban, ami a frissítésről tájékoztat, lényegében semmi nem történik.


Ebben szeretnék segítséget kérni hogy vajon miért nem jelenik meg a felugró kis ablak? Vagy esetleg mit csinálhattam rosszul?



2014. júl. 8. 23:31
 1/2 anonim válasza:
A mapa nevét írd át erre...$$systemupdate!
2014. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a helyzet nem ismeri fel hogy lehet ezt megoldani?
2016. dec. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!