Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 (elite) dashboard...

Xbox 360 (elite) dashboard frissítés pendrival? (többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a hivatalos xbox oldalról a fájlt ami kell az usb-s frissítéshez, de amikor bedugom az xbox-ba a pendrivot akkor nem ajánlja fel a frissítést amit elvileg fel kéne.De az xbox jelzi hogy benne van a pendrive.

2013. szept. 23. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
elszor formazni kell a pendet a boxxal
2013. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt írja hogy elég FAT32-re formázni, vagy mire gondolsz? amikor bedugom az xboxba akkor az xboxon belül is kell valamit csinálni?
2013. szept. 24. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] ez alapjan csinqld.
2013. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem memóriaként akarom használni,hanem csak frissíteni a dash-t.A videókon amikor bedugják a pendrivot az xboxba rögtön felismeri a pendrivot és felkínálja a lehetőséget a frissítésre nekem meg nem kínálja fel de jelzi hogy benne van.Akkor talán az xboxxal van valami gond.
2013. szept. 24. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek akarod frissíteni? És most melyik dash van rajta?
2013. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a GTA V miatt most meg 2.0.14719.0 dash van rajta, de szerintem ezzel mennie kéne szóval az xboxxal van valami gond...vagy te mit gondolsz? csak azért nem vittem el még szervizbe mert még pár hónapot nem vagyok otthon és gondoltam hátha meg tudom oldani én is
2013. szept. 24. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a gta 5 -nek nem felelne meg a dash, akkor tudja frissíteni, mert a lemezen rajta van. Ami jó, azt meg minek piszkálni?
2013. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!