Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek inkább tabletet...

Mit vegyek inkább tabletet vagy telefont?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni. Ballagási pénzemből gondoltam veszek valami elektronikai cuccot de nem tudom hogy mit. A tabletről hallottam már sok rosszat is de gondolom hogy egy jobb minőségű nyilván többet tud meg bír. Ugyanakkor a telefonom ami most van egy meggyötört samsung galaxy mini és szivesen vennék már újat de annyira azért nincs rattyra hogy most rögtön ki kelljen dobni meg szeretem is. Ha minden kötél szakad meg max várok xmas ig.

2014. júl. 10. 15:00
 1/2 anonim válasza:
Attól függ mire használnád... ha elég sokat játszanál akkor ajánlom PS Vitát mert netezni meg hát játszani(mert ugye játékkonzol, szóval jobb is az élmény mint bármi más androidos sz*ron) ezen is tudsz :)
2014. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
xperia m akcios media markt legjobb szerintem ebben az arban 15/F
2014. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!