Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen mindig újraindítsam, és ne vesszenek el a dolgaim?

Figyelt kérdés

Itt az elején leszögezném, hogy annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz.

Samsung Series 5 Ultra( [link]

Lehet, hogy alapból egy hibás darabbal van dolgom, gondolkodtam már visszaküldésén. (Más okok miatt, de az is lehet, hogy velem van a baj.)

Feltettem a Windows 8.1 previewt, és egy ideje mindig előhozza, hogy:

The license for this evaluation version of Windows has expired. You'll need to install the latest version and activate. Until you activate, this PC will restart every two hours, so you should back up your data.

Install the latest version of Windows

És amikor rámegyek erre, vagy nem hozza be amit be kéne hozzon, vagy behozza, de valami nem jó és nem tudom letölteni a Windows 8.1-et. Most meg így nem tudom mit tegyek. Nem akarom, hogy elvesszenek a dolgaim, de így nem jó. Mert bizonyos dolgokat így nem tudok csinálni, és kb 2 óránként újra kell indítsam, mert nem megy semmi. Kérlek segítsetek.



2014. júl. 11. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem már az is mindegy, hogy a Windows 8-at kapom vissza, vagy a Windows 8.1 lesz rajta. Csak menjen már rendesen.
2014. júl. 11. 16:37
 2/5 anonim válasza:
Miért preview van a gépeden? Na mindegy. Őőő ez így elég nehéz. Be kéne szerezni végleges verziójút a 8.1-ből és azt telepíteni.
2014. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán még csak az volt meg amikor feltettem, nem tudom. Apám mondta. De persze segíteni azt nem tud. Mindegy. Mivel nekem alapból a Windows8 van meg, ezért fel kéne tudjam rá tenni a 8.1-et, nem?
2014. júl. 12. 21:23
 4/5 anonim válasza:
Attól függ. Ha mennyiségi licence-ed van, akkor nem tudod frissíteni. Csak ha egyedi licence-szel rendelkezel, akkor lehet a 8.0-t 8.1-re frissíteni.
2014. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De persze ha van külön 8.1-es telepítő, fel tudod tenni azt is értelemszerűen.
2014. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!